sobota, 6 lutego 2016

Doppelherz aktiv na włosy i skórę regenaracja

Wczoraj nabyłam 2 pudełka suplementu od Doppelherz mającego wspomóc włosy i skórę. Co prawda w planach miałam "na włosy + biotyna" ale akurat w tej aptece nie mieli, a farmaceutka poleciła mi te. Tak więc rozpoczęłam swoją kurację 5 lutego, zatem pierwszej relacji spodziewajcie się w okolicach połowy marca, kiedy powinno być widać pierwsze efekty :D Zmierzam zużyć 3 do 4 pudełek, w zależności od efektów.

Doppelherz aktiv Na włosy i skórę Regeneracja 30 kapsułek - zdjęcie 1
źródło
Strona producenta: Przejdź
Cena: Ja kupiłam 30 tab. za 11.99

Informacje od producenta: 

ZASTOSOWANIE

Preparat jest szczególnie zalecany w przypadku tendencji do wypadania włosów lub skłonności do cellulitu. Dostarcza skórze substancji odżywczych i nawilżających oraz regenerujących: kolagen, krzem, biotynę, witaminy C i E, bromelainę z ananasa oraz substancje sprzyjające jędrności skóry: CLA i L-karnitynę.

DZIAŁANIE

Krzem to składnik mineralny, występujący naturalnie we włosach i skórze, który wpływa na zachowanie ich odpowiedniej struktury i wyglądu. Biotyna odgrywa kluczową rolę w zachowaniu zdrowia skóry i dobrej kondycji włosów. Wspomaga metabolizm komórkowy, regenerację mieszków włosowych i odnowę komórek skóry. Kolagen odpowiada w skórze za utrzymanie jej elastyczności i jędrności. Bromelaina to naturalny enzym pochodzący z owoców ananasa, który sprzyja rozbijaniu cząsteczek białka i regeneracji komórkowej. CLA – sprzężony kwas linolenowy – należy do niezbędnych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych i wraz z L-karnityną uczestniczy w metabolizmie tłuszczów i przemianach energetycznych w komórkach. Witamina C pełni rolę w wytwarzaniu kolagenu w skórze i wspólnie z witaminą E chroni skórę przed wolnymi rodnikami tlenowymi. Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu tkanki łącznej oraz pigmentacji skóry i barwy włosów.

Preparat o podwójnym działaniu:
  • wspomaga funkcje mieszków włosowych i kondycję włosów,
  • poprawia wygląd i jędrność skóry.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz